Kurgu Karakterleri Hakkında

Aşağa gitmek

Kurgu Karakterleri Hakkında

Mesaj  Roza Belikov Bir Ptsi Kas. 30, 2009 1:33 pm

~Striogiler&Moroiler: Moroiler canlı, Strigoiler yaşayan ölüdür. Moroiler ölümlü, Strigoiler ölümsüzdür. Moroiler doğar, Strigoiler yapılır. Strigoi yapmanın tek yolu vardır. Strigoiler tek ısırıkla insanları, dhampirleri veya Moroileri dönüştürebilir. Ölümsüzlük vaadiyle baştan çıkan bir Moroi beslenme esnasında kasıtlı olarak birini öldürürse Strigoi olabilir.Striogiler soğuk ve vahşi yaratıklardır. Görünümleri insan gibi olsa da avdan başka birley düşünmezler. Bir Moroi bir Striogi'ye dönüşürken sahip olduğu element gücünü kaybeder.
~Gardiyanlar; Moroileri ölümcül Striogilerden korumak amaçlı eğitilmiş , savaşçı Dhampir ve İnsanlardan oluşmaktadırlar.
~Dhampirler: Ebeveynlerinden biri vampir, diğeri ise insan olan hem insanların hem de vampirlerin tüm olumlu özelliklerini taşıyan türe verilen ad. Kanla beslenmezler.
~Kraliyet Ailesi: Moroilerden oluşur. Ancak bütün Moroiler kraliyet ailesinden değillerdir. Yüzyıllar önce yaşamış soylu moroilerin torunlarıdırlar.
~Avcılar: Saf kan insan. Ama sıradan insan değiller. Bunlar güce uyanmış insanlar. Bir moroi kadar olmasada bunlarında özel güçleri vardır fakat tek başlarına bir vampirle başa çıkamazlar genellikle grup halinde planlı çalışırlar. Tuzak kurup avlarını bu tuzağa çekerler ve öldürürler.
avatar
Roza Belikov
Admin

Mesaj Sayısı : 2
Kayıt tarihi : 29/11/09

Kullanıcı profilini gör http://vampireacademy.yetkinforum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz